Co nám přináší rok 2018

Rok 2017 se nachýlil do svého závěru a přichází rok 2018. Tento rok bude pod vibrací čísla 11/2. Číslo 11 přináší téma tvořivosti, citlivosti a prožívání života v jeho plnosti. Číslo 2 je číslem hranic, spolupráce, intuice, rovnováhy a vztahů. Tento rok bude zejména rokem vztahů, partnerství a lásky.

Rok 2017 nám ukázal mnohé – náš potenciál, schopnosti a naši originalitu. Dal nám ochutnat i pocity samoty, osamění a závislosti. Mohli jsme se skrze to dotknout svojí vlastní síly a vnitřní pravdy. Přinesl téma nových začátků, rozhodnutí a změny v našich životech.

Celé probíhající období je přelomové a transformační. A to proto, aby se lidé očistili a probouzeli. Tento proces probíhá na všech úrovních a bude ještě nějakou dobu trvat. Skrz prožití a přijetí temna, bolestí a strachů se můžeme postupně osvobozovat. Nic není mávnutím kouzelného proutku, a tak ten, kdo na tuto cestu nastoupí, postupně pozná, že je to proces postupné proměny.

I tento rok ukazuje na to, že se nám bude zviditelňovat temná stránka a to proto, abychom ji přijali a skrze ni se proměnili. Může to znít strašidelně, ale ten, kdo je v důvěře, má nadhled a nástroje, nemusí být zaskočen.

Rok 2018 bude rokem vztahů. V tomto roce bude možné vztahy harmonizovat, posouvat na vyšší úroveň a transformovat. Vztahy budou jak zanikat, tak také vznikat. Každý vztah, který ve svém životě máme, je určován vztahem, který máme sami k sobě. Proto ten, kdo se rozhodne vylepšit své partnerské vztahy, by se měl mimo jiné podívat na svůj vztah sám k sobě a ten proměnit. Pak všechny vztahy kolem budou moci rozkvést.

Najít vztah k sobě samému, přijmout se ve své celistvosti, mít rád sám sebe, najít svoji vnitřní sílu, potenciál… To jsou témata, která se budou objevovat i tento rok.

Mnohdy se mě lidé ptají, jak to mají udělat, aby měli rádi sami sebe a přijali se… A na základě vlastní zkušenosti odpovídám – je to o poctivém sebepoznání, kdy krok za krokem, za použití různých technik, postupných kroků, průvodců (terapeutů a učitelů) si postupně uvědomujeme, kdo jsme a co ve svém životě žijeme. Je to o ochotě jít do toho a něco dělat. Protože bez práce nejsou koláče.

V tomto roce se objeví velmi silně téma rovnováhy a také hranic. Budeme si moci uvědomit, kde jsme ve svých životech v nerovnováze a to proměnit. Stejně tak budeme moci nahlédnout na to, jak vnímáme svoje vlastní vnitřní hranice a projevujeme je navenek.

Typickým příkladem nedostatečných hranic je člověk, který si sám sebe neváží, neustále se druhým zavděčuje (aby ho měli rádi) a je „ztracený v druhých lidech“ (moc se přizpůsobuje, nedělá nic vlastního apod.). Když si to ale tento člověk uvědomí, zpracuje a rozhodne se najít svoji vnitřní sílu a pocit vlastní hodnoty, může „vzlétnout jak Fénix z popela“.

Přeji vám do nového roku hodně radosti, lásky, zdraví a spokojenosti.

Těším se na další setkávání s vámi. Mirka


Zajímají  vás podrobnější informace o roku 2018 a to, jak využít energii tohoto roku ve svůj prospěch? Pak se podívejte na můj nový e-book „Rok 2018 z pohledu numerologie“. Obsahuje např. i výklady jednotlivých měsíců, tipy jak harmonizovat vztahy a výpočet vaší roční vibrace. Tento e-book zakoupíte ZDE.


Chcete-li lépe porozumět sami sobě nebo se dozvědět, jaká témata se před vámi otvírají v novém roce, objednejte si jeden z mých numerologických rozborů nebo numerologickou konzultaci. Objednávkový formulář najdete TADY.