Listopad – měsíc vnímavosti a naší citlivosti

Rok 2017 se začíná nachylovat do svého závěru a nastává měsíc listopad. Co nám tento měsíc přináší za témata a v jakých oblastech se budeme moci posunout?

Listopad má číslo 11, které ukazuje na téma vnímavosti, citlivosti, intuice a intenzivního prožívání života v lásce, radosti a vášni. Tento měsíc přináší také téma kreativity, naší jedinečnosti, ale také zvýšeného egoismu a sebestřednosti.

Měsíc listopad v desítkovém roce (2017) zviditelňuje otázky: Co tvořím a jak žiju? Jaké hraju role a jakým způsobem ovlivňuji svět okolo sebe? Jak oceňuji svoji citlivost, vnímavost a prožívání?

Velké množství jedniček (11 rok v roce 10) ukazuje na téma nových začátků. Staré odešlo – zemřelo – co nového budeme chtít tvořit a žít? Co budeme volit? Pro co se budeme rozhodovat?

Je zde téma vnímavosti vůči sobě i ostatním lidem. Zaměřte se sami na sebe a uvědomte si, kde se ve svém životě dostáváte do nerovnováhy. Co s tím můžete udělat?  Zeptejte se sami sebe, jak jste pro druhé lidi čitelní – dokážete vyjádřit, co si přejete a co máte na srdci? Zaměřte se na to, jestli se dostatečně staráte sami o sebe – o své aktuální potřeby, tělo, mysl a duchovní stránku.

Zkuste být i vnímavější vůči druhým lidem. Ptejte se, co toho druhého člověk trápí? Co ode mě potřebuje a co pro něj teď mohu udělat? Zkuste vypátrat pravou příčinu chování u druhých lidí – ptejte se jich nebo se do nich zkuste vcítit. Když se někdo vzteká a je nespokojený – jak se uvnitř cítí a co za jeho nespokojeností stojí?

Měsíc listopad je i měsícem zklidnění, ztišení a uvnitřnění. Upomíná nás na naši vnitřní moudrost. Uvědomte si, jak  využíváte čas vám svěřený a čím ho naplňujete. Zaměřujete se jen na hmotu a materiální statky? Nebo oceňujete i hodnoty, které se nedají penězi zaplatit, jako je radost, láska, vděčnost apod. Jste si vědomi toho, že se sami můžete rozhodnout pro to, co chcete žít a čím svůj život naplníte?

Hezký listopad s nadhledem a vnímáním souvislostí přeje Mirka


Máte aktuální otázku, s kterou chcete poradit?  Např. otázku týkající se Vás, Vašeho vztahu, práce či zdraví? Potřebujete poradit, jak se aktuálně rozhodnout? Jak vybrat vhodné datum pro nějakou záležitost? Pak si u mě objednejte jednu z numerologických služeb. Aktuálně nabízím SLEVU 10 % na všechny numerologické rozbory a konzultace. Tato AKČNÍ NABÍDKA trvá při objednání vybrané služby do středy 8. 11. 2017 😊 Objednat vybranou službu můžete TADY.


Diskuze ke článku “Listopad – měsíc vnímavosti a naší citlivosti

  1. Dekuji, rada jsem si vyklad precetla, je to zajimave. S pozdravem p. Lidka

Comments are closed.