Pohledem numeroložky – lednové střípky

Přišel měsíc leden, ten má číslo 1. Číslo jedna je číslem začátků a nového startu. Je to číslo individuality, ale také samoty a osamění. Přináší hlavní téma, „kdo jsem já“.

„Já“ bývá oddělené a samo. Je to naše ego, které si nepřipouští to, že vlastně nikdy nejsme sami. Jednička je boj o přežití a také sobectví. Tyto prožitky jsou nutně součástí lidského života a tvoří naši lidskou přirozenost. Je to ale jen jedna stránka mince.

Číslo jedna ale nemá jen negativní významy. Může přinést originalitu, tvořivost a uvědomění si, kdo jsem já na mnoha různých úrovní. Můžeme si uvědomit, že nikdy nejsme sami – že jsou kolem nás blízcí lidé, jejichž přítomnost si můžeme užívat nebo že zde je oblast spirituality, ve které můžeme nalézat oporu.

Měsíc leden přináší energii nových počátků a nová rozhodnutí. Tuto přicházející podpůrnou energii měsíce ledna si můžete uvědomit a využít ve svůj prospěch.

Leden v roce 2018 nám přinese to, že si budeme moci uvědomit, kdo jsem já v oblasti vztahů. Budeme moci lépe poznat sami sebe ve vztazích,  jak s druhými spolupracujeme a kde se dostáváme ve svých vztazích do nerovnováhy.

Měsíc číslo jedna ve dvojkovém roce (2018) přináší zajímavé spojení, které ukazuje na to, že možná již nastává čas uvědomit si, že nikdy nejsme sami. Že jsme propojeni se svým okolím a cokoli děláme ostatním, děláme svým způsobem sami sobě. Můžeme se rozhodnout, co chceme ve svém životě mít.

Máme na výběr – ze starého a toho nového. To staré – mnohdy nefunkční – jasně uvidíme (budou to např. hádky, vztekání, odpor a stále se opakující vzorce) a také uvidíme novou cestu. Rozhodněte se a jděte po nové neprobádané cestě, která je cestou radosti, míru, pochopení a lásky. Prosvětlete svůj život do té míry, do jaké vám to půjde.

Tento měsíc bychom se měli zamyslet sami nad sebou, svým egem a svoje ego zjemňovat. Zjemňovat ho sebeláskou, nadhledem a pochopením. Méně kritizovat a soudit, více se radovat – a to vše ve ztazích i sami k sobě. To temné v sobě vynést na povrch a prosvětlovat. Uvědomit si, že máme tu moc a sílu něco ve svém životě změnit. Udělat věci jinak – jednou, podruhé, potřetí. Čím více se upevníte v tom novém, tím více se to začne stávat vaší přirozeností.

To staré nefunkční umíme dobře – trápit se, kritizovat, stresovat se. Čím to však můžete nahradit? Přestaňte se dívat na druhé, jak jim to jde lépe než vám. A začněte tvořit svůj nový život tak, jak si přejete vy sami. Vymyslete to nové. Nebo hledejte to, co vám bude přinášet radost, naplnění a to následujte.

Přeji vám příjemný leden s využitím pozitivní podpůrné energie. Můžete se rozhodnout a začít se dívat na věci jinak, obzvláště v lednu.

Mirka


Zajímají  vás podrobnější informace o roku 2018 a to, jak využít energii tohoto roku ve svůj prospěch? Pak se podívejte na můj nový e-book „Rok 2018 z pohledu numerologie“. Obsahuje např. i výklady jednotlivých měsíců, tipy jak harmonizovat vztahy a výpočet vaší roční vibrace. Tento e-book zakoupíte ZDE.


Chcete-li lépe porozumět sami sobě nebo se dozvědět, jaká témata se před vámi otvírají v novém roce, objednejte si jeden z mých numerologických rozborů nebo numerologickou konzultaci. Objednávkový formulář najdete TADY.