Měsíc listopad – měsíc jedinečnosti a kreativity

Přichází měsíc listopad a s ním  krásně zabarvený podzim s náručí čerstvého vzduchu, ochlazení a zklidnění. Měsíc listopad má číslo 11. Co nám přinese z pohledu numerologie a na co se budeme moci zaměřit?

Číslo 11 je číslem citlivosti, vnímavosti a kreativity. Toto číslo nám připomíná naši jedinečnost a odvahu být sám sebou. Ukazuje nám, že život je o prožívání polarit (příjemného a nepříjemného). Nyní nastává možnost začít se řídit tím, co nám přináší pocit naplnění, lásky a potěšení.

Budeme mít odvahu následovat naši nejvyšší radost? Dívat se na život tak, že v sobě znovu rozdmýcháme dětský pocit úžasu a nadšení?

Protože rok 2018 je pod vibrací čísla 11, v měsíci listopadu (číslo 11) se zintenzivní celé téma tohoto roku. Kromě vztahů a toho, jak si v nich stojíme, budeme více vnímat svoji jedinečnost, kreativitu a tvořivost.

Když jsme v situaci, která nám nevyhovuje, máme v zásadě dvě možnosti. Buď můžeme zcela změnit vnější svět (např. nová práce, vztah) nebo můžeme udělat změnu vnitřní.  Vnitřní změnu provází obvykle uvědomění si něčeho, osvobození se od negativních přesvědčení, změna pohledu na život (např. opuštění pozice oběti).

Svět vnitřní a vnější jsou propojeny, a tak změna na jedné straně vždy vyvolá změnu na straně druhé. Každé rozhodnutí má svoje důsledky.

Měsíc listopad v tomto roce nás povede k našim kořenům, stabilitě a jistotě. Vhodná bude péče o tělo nebo fyzické aktivity. V tomto měsíci si můžete uvědomovat, co vám bere pocit jistoty a stability. A jaký postup by vedl k tomu, abyste se znovu cítili v bezpečí a jistotě. Udělejte první krok k tomu, abyste znovu nabyli pocitu jistoty a bezpečí.

Listopad nám v součtu přináší číslo 2, což je číslem vztahů, hranic a spolupráce. I v tomto měsíci si můžeme uvědomovat, kde jsme ve svém životě v nerovnováze a co můžeme udělat pro změnu. Nyní můžeme proměnit i vztah, který máme sami k sobě – a to směrem k vyšší sebelásce a radosti ze života.

Ještě bych se ráda na závěr zmínila o datu 11. 11. 2018, které nás čeká. Z pohledu numerologie je to velmi silné datum, energetické vyvrcholení tohoto roku. Tři jedničky v tomto datu přinášejí velké množství energie, kterou můžeme využít ve svém životě. Může přijít prozření, uvědomění nebo navnímání toho, že se v našem životě něco završuje, harmonizuje a přechází na další úroveň. Je to brána k našemu Srdci – pravému poznání a prožitku pravdy, které je ukryto v každém z nás

Hezký listopad s nadhledem a vnímáním souvislostí přeje Mirka


Moje výklady jsou obecného rázu a slouží k vaší inspiraci.

Jestli chcete lépe porozumět sám/sama sobě, objednejte si u mě numerologický rozbor vytvořený přimo vám na míru. Nyní nabízím 10 % slevu na numerologické rozbory, až do 11. 11. 2018. Objednání zde.