Srpen – měsíc změny a nových rozhodnutí

Prázdniny se překlopily do své druhé poloviny a nastává měsíc srpen. Měsíc srpen má číslo 8. Toto číslo je číslem rovnováhy, karmy, sklizně, síly a hojnosti. Tento měsíc přináší do našeho života změnu a nová rozhodnutí. Pomyslně řečeno – otevírá se před námi více dveří a možných realit. Pro kterou z nich se rozhodnete a co zvolíte?

Hlavním tématem měsíce srpna v tomto roce jsou nové začátky, rozhodnutí a tvořivost. Zamyslete se nad tím, pro co nového se nyní můžete rozhodnout a co můžete ve svém životě změnit. Podívejte se na to, v čem jste jedineční a jaké jsou vaše talenty a nadání.

Uvědomte si, co vám přirozeně jde, baví vás a těší a začněte to u sebe oceňovat a dávat ven.

Měsíc srpen je každoročně měsícem sklizně a rovnováhy. Může přijít zasloužený úspěch a hojnost. To, co je v nerovnováze, se vyrovná pro to, abychom mohli jít dále s čistým štítem. Nyní je vhodné uvědomit si svůj záměr.

Uvědomte si, co děláte a proč (= s jakým záměrem). Zrevidujte svůj záměr tak, aby byl láskyplný a pro dobro vyššího celku.

Celý rok 2018 nás provází tématem vztahů. Ukazuje nám, jaký máme vztah sami k sobě a jak jsme na tom ve vztazích s druhými lidmi (např. k dětem, partnerům, kolegům apod.).  Podívejte se na to, kde jste v těchto vztazích v nerovnováze a co můžete udělat pro změnu. Můžete si např. uvědomit, jestli:

  • máte sami k sobě dobrý vztah, dáváte dostatečnou pozornost sami sobě a svým potřebám
  • dáváte péči a energii druhým, ale také zároveň i umíte i přijíat
  • vnášíte do vztahů to, co si tam přejete mít

Uvědomte si sílu myšlenky a to, jak si tvoříte svůj život. Pro začátek můžete pozorovat, jaké myšlenky vysíláte. Kdyby se všechny ihned zhmotnily, jaké by to bylo? Tento svět je světem mysli a myšlenek – vše, co se děje a odehrává ve světovém i individuálním dění, je námi vytvořeno.

Učte se pozorovat svoje myšlenky, pracovat s nimi a přetvářet svoje myšlení.

Zároveň nabývá na důležitosti i meditace, která přináší zklidňování myšlení a poznání a proměnu našeho vnitřního světa. Jestliže něco ve vašem životě nefunguje, obraťte pozornost sami k sobě a prozkoumejte, proč se vám to děje a jaké je z toho východisko.

Vnější svět je odrazem toho vnitřního  – to je základní informací, která nás může posunout dál v našem osobním a spirituálním rozvoji.

Uvědomte si, že máte na výběr mezi dvěma velmi silnými energiemi – negativní (v podobě strachu, starostí, kritiky, neklidu) a pozitivní (v podobě lásky, radosti, štěstí, důvěry, naděje). Prozkoumejte obě, ale uvědomte si, čemu chcete dávat pozornost.  Co volíte? Na co zaměříte svoji pozornost?

Hezký srpen s nadhledem a vnímáním souvislostí, přeje Mirka


Moje numerologické výklady měsíců jsou obecného rázu a jsou určené pro vaši inspiraci. Jestli vás zajímá rozbor vaší aktuální situace – „ušitý“ vám na míru – využijte  nabídku mých numerologických rozborů a konzultací více informací najdete TADY. Až do 11. 8. 2018 můžete využít moji 10 % slevu na písemné numerologické rozbory.


Máte-li možnost dojet Brna a řešíte-li něco, s čím si nevíte rady a točíte se v kruhu, objednejte se ke mě na osobní poradenskou nebo terapeutickou konzultaci.