Rok 2019 – rok komunikace a tvořivosti

Rok 2019 se ponese ve svém součtu pod vibrací čísel 12/3. Číslo tři je číslem emocí, sebehodnoty, přátelství, družnosti, optimismu, radosti a prožívání. Číslo 12 je číslem všestrannosti, pravdivosti k sobě samému, důvěry k životu a odevzdání.

V tomto roce budeme všichni konfrontováni s tím, jak si vážíme sami sebe a od čeho svoji hodnotu odvozujeme. Uvidíme také, jak umíme zacházet sami se sebou – zejména se svým prožíváním, emocemi. Důležitá bude komunikace s druhými lidmi, přátelství, družnost a sounáležitost s naší komunitou.

Tento rok přeje myšlenkové aktivitě, novým projektům, cestování a tvořivosti všeho druhu. To, jak dokážeme komunikovat a vyjadřovat se, bude ovlivňovat náš způsob života a to, jak se nám bude dařit. Tato témata se budou promítat i na celospolečenskou úroveň.

Důležitá bude tvořivost a originalita – přistupovat novým tvůrčím způsobem k řešení problémů, vytvářet nové přístupy a inovace. Budeme mít dostatek inspirace, která nás povede k tvůrčímu řešení.

Rok bude nahrávat tvořivosti a invencím i v širším celospolečenském měřítku – např. v oblasti vědy, výzkumu, umění i ekologie.

V tomto roce bychom se měli otevřít příjemnému prožívání života, více si užívat života, vidět jeho krásu a vychutnávat si ho.

V letopočtu 2019 máme důležité číslo 19. Podle tarotu je kartou číslo 19 „Slunce“. Tato karta nás vede k tomu, abychom se odevzdali moudrosti, síle a vedení našeho pravého vnitřního já. Ukazuje nám, že všichni můžeme najít svoje vnitřní světlo, překročit svůj stín a začít přistupovat ke svému životu s otevřeností a důvěrou.

Tento rok nahrává změně myšlení a toho, jak vnímáme sami sebe a svět okolo sebe. Když nemůžete změnit svoje okolí, měňte sami sebe – to, co si myslíte o sobě a svém okolí, úhel pohledu nebo to, jak prožíváte svůj život.


Nový e-book: Rok 2019 z pohledu numerologie

Přejete si mít průvodce a rádce pro rok 2019?

Najdete ho v mém novém e-booku – plném inspirace, podpory a rad.

Více informací o e-booku a možnost objednání najdete TADY.