Září – měsíc zralosti a dokončování

Prázdninové měsíce jsou za námi a nastává měsíc září. Měsíc září má číslo 9. Číslo devět je číslem moudrosti, zralosti, zodpovědnosti, dokončování a odevzdávání. Co nám tento měsíc přinese a na co se budeme moci zaměřit?

Nejdůležitější v tomto měsíci bude, že se zdůrazní téma celého tohoto roku. Každé září díky své vibraci čísla 9 zdůrazňuje téma toho kterého roku. V roce 2018 se bude jednat o zdůraznění tématu vztahů, spolupráce a našich hranic. Budete si moci uvědomit, kde jste ve svém životě v nerovnováze a ukáže se vám, co můžete udělat pro vyrovnání a harmonizaci.

V tomto měsíci poznáte, jaký máte vztah sami k sobě a jestli byste ještě měli podpořit svoje sebepřijetí, sebelásku a sebevědomí.

Září je měsícem odkládání, odevzdávání a přehodnocování. Odložte to, co vám již neslouží a není již v souladu s vaší pravdou a náhledem na život. Mohou to být myšlenky, postoje a přesvědčení nebo také i věci nebo záležitosti.

Uvědomte si, kam jste dospěli ve své moudrosti a zralosti a jak jinak se můžete začít dívat na svůj život.

Uvědomte si, co chcete tvořit a vytvořit? Co je to, co chcete žít? –  v pracovní oblasti, rodinné, vztahové…. Každý je originál a má svoji vlastní představu a přání. Podporovaná budou přání, která budou v souladu s pravdou vašeho srdce. Celý vesmír se spojí, aby vás podpořil v realizaci toho, co vychází z vašeho srdce – je v souladu s láskou, radostí, naplněním a záměrem dobra pro všechny zúčastněné.

Když se rozhodnete a vaše přání bude vycházet ze srdce, celý vesmír se spojí, aby vás podpořil.

Jak však zjistit, co si přeje vaše srdce? Klasická cesta je prostřednictvím meditací, kdy se můžete ladit na vaši vnitřní pravdu a poznávat sami sebe. Že k vám mluví srdce v běžném životě můžete vnímat tak, že vnímáte otevření, lásku, radost, naplnění. Pomáhá pokládat si otázky: Co by teď udělala láska? Co říká moje srdce? Co mi přinese nejvyšší radost?

V září se budete moci podívat na to, jak jste na tom s kreativitou, sebevyjádřením a jestli se uspokojivě realizujete v pracovní nebo rodinné oblasti. Nebo jestli vykonáváte věci rutině bez špetky vlastní invence jen proto, abyste naplnili něčí představu či očekávání? Jak se cítíte u toho, když něco děláte? Děláte to kreativně, s radostí a vnášíte do toho něco ze sebe?

Uvědomte si, že není až tak důležité, co děláte, ale spíš jak se u toho cítíte.

Hezké září s nadhledem a vnímáním souvislostí přeje Mirka


Moje numerologické výklady měsíců jsou obecného rázu a jsou určené pro vaši inspiraci. Jestli vás zajímá rozbor vaší aktuální situace – „ušitý“ vám na míru – využijte  nabídku mých numerologických rozborů a konzultací více informací najdete TADY.


Zvu vás na seminář numerologie do Brna – na 6. 10. 2018. Více informací najdete tady.