Numerologický průvodce novou dobou

Říkala jsem si, že když jsem psala v době, kdy se nic nedělo, měla bych připojit pár slov v době, kdy se něco děje. Nastávají dny, kdy potřebujeme podporu a vedení. Věřím, že každý člověk najde to, co mu sedí. Já připojuji pár slov z pohledu numerologie.

Tento rok je pod vibrací čísla 4, které nás vede k tématu stability, postupu, rodiny, zázemí a kořenů. Naše stabilita je nyní podrobována zkoušce a s ní souvisí pocity nejistoty a vykořenění. Je přirozené, když si každý z nás prožije nejistotu a poci bezmoci. Zároveň máme nyní možnost hledat, o co se můžeme ve svém životě opřít. Jedná se zejména o naši rodinu, vztahy a to, co jsme se v minulých letech naučili a nyní můžeme zužitkovat .

Každý z nás toho má a umí mnoho, jen se nesrovnávejme s ostatními. Jděme i v tomto čase svoji cestou. Dál pečujme o své zdraví a uvědomujme si, co je v životě opravdu důležité.

Vzhledem k tomu, že v tomto roce máme v rámci roku dvě dvojky, velmi bychom se měli opírat o intuici, vnitřní vedění a cítění. Mnozí z vás si na to jistě již „sáhli“. I já posledních pár týdnů dělala nelogické kroky, které se nyní ukazují jako související (např. jsem nečekaně nakoupila hromadu droždí, abych teď mohla upéct pečivo apod.).

Vibrace čtyřky nám ukazuje, že rok, který nás čeká, bude obtížný a hned tak to neskončí. Všichni bychom chtěli, aby to už bylo rychle za námi. Pak bychom se ale nenaučili vše potřebné a to, co se doposud stalo, by přišlo vniveč. Jen krize nás dokáže zaktivota a vykřesat z každého z nás to nelepší, co v něm je. Co dává naději je to, že čtyřka je číslem pilné práce a metodičnosti. Proto postupujme dál jednotlivými kroky, buďme trpěliví a pak sklidíme plody své práce.

Co nám v tomto období může pomoci, je určitý plán a systém, kterým vyplníme náš život a dnešní dny. Je vhodné si vnést do života  řád a zároveň si dát i prostor pro určité lenošení nebo odpočinek. Dovolme si i prožívat různé emoce, které nás dostihnou.

Měsíc březen v tomto roce dává v součtu číslo 7 (4 +3). V tomto měsíci bychom měli hledat zdroje svojí víry a to, o co se můžeme opřít. Je vnodné jít do nitra, meditace a uvědomovat si svoje propojení s tím, co nás přesahuje. Kromě hmotných věcí (péče o domácnost, děti apod.) si každý den najděme chvilku na sebe, rozjímání a péči o sebe. Číslo sedm je číslem změny, transformace a přerodu, který se většinou děje za dramatických okolností. Zatím.. Protože lidé to tak potřebují, ale věřím, že brzy nastane doba, že budeme více naslouchat jemnějším náznakům, které nás povedou.

Buďme v důvěře a optimismu, že na základě otřesů dnešní doby budeme moci budovat něco nového a jedinečného. Každý z nás přispějme svým dílem, svojí jedinečnou změnou a proměnou.

Milí, držím nám všem palce, společně to zvládneme! Do řad všech pomáhajících a trpících lidí posílejme prosím Lásku, Světlo a podporu. Děkuji!