O mně

 Co dělám?

Vedu lidi k tomu, aby poznali sami sebe a  stali se „odborníky“ na svůj vlastní život.

Proč?

Aby vedli spokojený a šťastný život. Aby mohli rozvíjet svůj potenciál, měli sami k sobě dobrý vztah a zacházeli sami se sebou hezky – s láskou, respektem a úctou.

Každý člověk toho dokáže mnoho, ale v určité fázi své životní cesty potřebuje pomoci, poradit, nasměrovat nebo se naučit, jak a čím může zkvalitnit svůj život.

já3

 

Ráda se stanu Vaší průvodkyní.

Poskytnu vám kompas pro orientaci ve Vašem životě.

 

Jmenuji se Miroslava Horáková a je mi 35 let.  Profesně sama sebe vnímám jako psycholožku, numeroložku, poradkyni a lektorku. Vystudovala jsem psychologii a profesně se věnovala personalistice a posléze oblasti dopravní psychologie.

 

Klasické psychologické vzdělání již řadu let rozvíjím o další vzdělání a semináře, zejména v oblasti alternativních metod (meditace, kineziologie, numerologie,  „Work“ od K. Byron apod.) a základů terapie, kterými jsem si prošla v rámci sebezkušenosti.

 

Velmi důležitou životní zkušeností i pro profesní oblast je moje mateřství a role ženy. Díky dlouhé rodičovské dovolené mám dobrý vhled do tohoto období a dokážu ženám porozumět, pomoci a podpořit je v tom, aby toto období prožily co nejpříjemněji.

 

Mám porozumění i pro děti a dokážu se podívat do souvislosti jejich obtíží, rozklíčovat, co je trápí a najít, kudy vede cesta ven. Mými velkými učiteli pro práci s dětmi a rodinami jsou moje dvě dcery (5 a 8 let).

Je pro mě samozřejmostí neustálý osobní rozvoj, který mi umožňuje zkvalitňování mého života a zároveň pochopení druhých lidí.  Velmi mě zajímají témata jako je sebeláska, práce s vlastní myslí a meditace.

 

Před  10 lety mě zásadně ovlivnilo setkání s Ernestínou Velechovskou na jejích seminářích, které změnilo moje celkové životní nasměrování a vnímání života.  V té době jsem se seznámila i s numerologií, která mě velmi zaujala. Vnímám ji jako techniku, která má co říci každému člověku, oslovit ho a pomoci mu.

 

Jsem tady pro lidi, kteří chtějí něco ve svém životě změnit, protože jsou nespokojení či mají jiné další obtíže.

 

Svým klientům nabízím služby v oblasti numerologie, kineziologie, poradenství a psychologie.  Mými nástroji je moje osobnost, zkušenosti, intuice, ale i znalosti a dovednosti.

 

Mým posláním je ukazovat lidem „kompas“ na jejich cestě životem a pomáhat jim tak, aby mohli vést spokojenější a radostnější život – aby se zorientovali ve svém životě, nacházeli východiska ze svých problémů a mohli uplatňovat svůj potenciál.

 

Moje vzdělání a absolvované kurzy (výběr nejdůležitějších):

2000-2005 – Jednooborová psychologie na FF MU Brno a TU Dresden

2007 – nyní – Semináře Ernestíny Velechovské, cyklus seminářů Akademie Života, meditační semináře

2007 – Semináře „Psychologie písma“

2008 – Semináře techniky „Podstatování“ Nory Jadrné

2009 – Úvod do satiterapie

2008 – Semináře „Numerologie“ u Ivy Ďáskové

2012 –  Léčení vnitřního dítěte u Tamary Melissy

2013 – 2015 –  Kineziologie One Brain I-V stupeň u Mgr. Věry Daněčkové a R. Šlezarové

2014 – On-line kurz „Nevýchova

2015 – Úvod do Bodyterapie (lektor Elli Eidenfeld)

2016 – Úvod do školní psychologie – FF UPOL

Samostudiem se věnuji technice Work od Katie Byron, dalšímu vzdělávání v oblasti numerologie, meditace a různých terapeutických technikách.

Mezi mé koníčky patří jóga, příroda, četba, běh a aromaterapie.