Reference

Co o mých službách říkají klienti:

Nechala jsem si od Mirky vypracovat rozbor na malou dceru a ve vztahu ke mě. Numerologie mě vždy zajímala od malička. Musím říci, že Mirka udělala rozbor velice svědomitě, podrobně a srozumitelně. Jsou tam rady a doporučení a vím, že v budoucnu se k němu určitě vrátím. Nevěděla jsem, co mám od toho rozboru čekat nebo jak bude zpracován, ale jsem velice spokojená s vypracováním a už jsem dala doporučení dalším lidem. Miri děkuji.

Denisa Roučková, mateřská dovolená


Setkání s Mirkou je opravdovým pohlazením. Líbí se mi její praktické propojení numerologie s terapeutickou prací. Po sezení jsem odcházela s úžasným pocitem klidu, pochopením a plná energie na vše, co mám před sebou. Zároveň s vědomím, že co má smysl, je cesta srdce. To je to, co mi přináší radost, lásku, důvěru, naplnění. Dověděla jsem se o svých silných stránkách i o úskalích, které s mým životem a datem narození souvisí a hlavně, jak s nimi můžu naložit.

Mirčina „Cesta změny“, je cestou od strachu k důvěře. K důvěře v sebe sama, vlastní moudrost a v zákonitosti života. Přitahuje vás magie čísel, jste zvědaví ? Nebo máte trápení, starosti, potřebujete najít ztracený směr a zorientovat se v tom, co se vám životě děje, najít souvislosti? Pak vám Mirku a její umění srdečně doporučuji.

Radmila Ondráčková, porodní asistentka
www.zivotjeradost.cz


Od Mirky jsem si nejdříve nechal udělat obecný numerologický rozbor, abych získal odpověď na to, kam směřovat ve své práci. Nikdy jsem nebyl velký zastánce numerologie a horoskopů a o to více mě překvapilo, jak dobře, přehledně a hlavně trefně mi Mirka popsala mojí současnou situaci a moje možnosti.

Od té doby jí rád využívám, když se chci lépe v nějaké situaci zorientovat nebo se umět rozhodnout. Díky mým doplňujícím otázkám po telefonu s Mirkou jsem i více pochopil o čem numerologie je, jaké jsou její možnosti, k čemu mám numerologii využívat a na co mi už odpovědi nedá. Určitě bych Mirku a její numerologické rozbory jako rychlý a trefný nástroj pro rozhodnutí doporučil.

Radek Škornička, marketingové poradenství a služby

   www.stastnyvpraci.cz


Numerologický rozbor, který mi Mirka písemně vypracovala, mě hodně posunul k pochopení, proč se mi některé věci v životě stále opakují. Nejcennější pro mě ale byla telefonická konzultace, která následovala.  Mirka se s velikou trpělivostí věnovala mému já. Radila a s láskou vysvětlovala CO a JAK … aby se mi kráčelo životem lehčeji a radostněji. A já kráčím.

Lenka, učitelka


Mirku vřele doporučuji jako citlivou terapeutku, která umí člověku naslouchat a vede ho laskavě a jemně k pochopení a vyřešení problému. Umí se dívat na situaci z různých úhlů pohledu, nevnucuje určitý postup ani řešení, ale působí jako průvodkyně k opravdové osobní transformaci.

Tereza, psycholožka


Mirka dokáže dobře povzbudit, poradit, přes čísla se výborně na člověka naladí… Dozvěděla jsem se, jaká jsou má nadání, talenty, co rozvíjet v kterém čase a naopak na co si dát pozor, abychom mohli dojít k moudrosti, spokojenosti a celistvosti.  Jak říká Mirka, vše slouží k tomu, abychom mohli realizovat svoji vnitřní duchovní pravdu, aby se naše Duše mohla rozvíjet ve svém potenciálu. K tomu je důležité pochopit vědomé zacházení s emocemi – jestli se necháme chytit na „vějičku“ a najedeme na ně a plácáme se v nich, nebo se rozhodneme žíti i něco jiného….. Mirko, děkuji a doporučuji.

Monika, personalistka


Víš, setkání s Tvým pojetím numerologie – ač třeba jen podvakrát – bylo velmi obohacující a pro mě malinko až převratné, velmi objevné. Numerologie jako slovo mi zní dost tvrdě a jakoby z pozice moci, vlády, kontroly. Což mi až tak nesedí. Ovšem Tvůj velice laskavý přístup a vztah k ní, jako by byla Tvojí přirozenou součástí od vždycky. Trošku mi to tak připadá.

Takže ANO. Moc Ti děkuji, že jsem mohla nahlédnout do matrixu našeho světa z úplně jiné strany, Tvým vstřícným pohledem. Se Sebeláskou. Tedy i láskou ke všemu a všem kolem.

Z toho večera se cítím velmi obohacena, spokojena a k tomu všemu i poučena.

A Tvoje stránky a články… Děkuji.

Renáta, prodavačka knih


Děkuji Vám mockrát za Váš výklad, jsem s ním velice spokojená a vnímám jej jako hodně pravdivý.:-) Také Vám děkuji za všechna přání na mou osobu.:-) Je to až neuvěřitelné – geniální, jak některé věci můžete vědět. Tak mě to i potěšilo, zahřálo, co jste tam napsala a za konkrétní kroky poradila. Také děkuji, že jste důležité myšlenky, podněty zdůraznila.:-) Váš výklad mně velice pomohl a uklidnil.

Zuzana, sociální pracovnice


Tak paní Miroslavo, naprosto přesné…. Mnohé co mi HROZÍ již mám za sebou-s nabitým čumákem…ale docela se učím. Ještě jednou děkuji.

Dana, učitelka


Jako matka dvou dětí se pohybuji mezi dvěma póly: někdy si myslím, že své děti znám nejlíp na světě, přesně vím, co zrovna potřebují a co je trápí. To většinou ale trvá jen chvilku a brzy poté zůstanu překvapeně hledět na malého človíčka, který uvažuje úplně jinak než já, nefunguje na něj to, co by fungovalo na mě nebo na jeho sourozence a ukrutně přemýšlím, co se tak asi v něm děje, co vlastně prožívá a co ode mně opravdu potřebuje. Numerologie mě přilákala jednoduchostí a zároveň výstižností při popisu jednotlivých typů lidí a také tím, že je velmi návodná. Ebook Děti nového tisíciletí je velmi praktickým vodítkem pro pochopení malých ratolestí, je napsaný výstižně a srozumitelně a nabízí také jemné a laskavé vedení pro rodiče, kteří si uvědomují, že nic není náhoda a že jejich děti jim nabízí cenné lekce při jejich vlastním osobnostním růstu. Je nabitý praktickými podněty, které jdou aplikovat v každodenním životě s dětmi, ale taky je člověk může použít sám pro sebe v nepříjemných situacích a komplikovaných vztazích.

Tereza K.


Dobrý den, moc děkuji za rozbor ohledně práce. Krásně jste to vystihla a hezky napsala. Moc mi to pomohlo k rozhodnutí. A jak píšete v rozboru, že se mám učit lásce k sobě a sebepřijetí, tak na tom právě pracuji i za pomocí terapeuta a myslím, že jsem na dobré cestě a i vnitřně cítím, že je to momentálně opravdu téma, kterému se mám věnovat a dál se uvidí. Ještě jednou moc děkuji, mějte se krásně a těším se na další Vaše milé a vždy trefné články.

Kamila, poradkyně ve zdraví


Osobní konzultace u paní Mirky, kterou jsem absolvovala nedávno, předčila má očekávání. Paní Mirka je citlivá, příjemná, s velkou účastí vůči klientovi. Absolvovala jsem u ní ten den pohovor s použitím metody kineziologie, kdy jsem vnímala, že snad i dotyky rukou paní Mirky jsou léčivé. Dostala jsem od této paní psycholožky také několik praktických rad, použitelných právě v mém životě. Vesmír mi v tento den dopřál opravdu krásný výlet do jihomoravského Rousínova a setkání s příjemnou a duchovně založenou paní psycholožkou. Taková vydařená setkání přeji i dalším lidem. Mě to nabilo energií.

Zuzana B.

Dobrý den paní Mirko,
děkuji za ten včerejšek. Myslím, že jsem si fakt dost věcí utřídila a ten večer byl pak hodně klidný a myslím, že už vím, kudy se ubírat.

Hana